Nebojte se eReceptu!  
  My Vám ho zprovozníme!  
 
 
 
 

eRecept
ELEKTRONICKÝ RECEPT

  Zákonná povinnost  
  K 1. lednu 2018 vzniká povinnost předepisovat recepty pouze elektronicky. Tato povinnost se týká všech předepisujících lékařů. Z povinnosti elektronické preskripce nejsou vyjmuta žádná zdravotnická zařízení.
 
 
       
  Nenechte se překvapit  
  Nezbývá už ani půl roku od povinnosti předepisovat recepty elektronicky. Od 1. ledna příštího roku žádný lékař nebude moci předepisovat léky bez napojení na Centrální úložiště elektronických receptů (CÚER).
 
 
       
  Buďte připraveni  
 

Vyřídíme Vám registraci do centrálního úložiště elektronických receptů a také Vám zřídíme SSL certifikát potřebný pro komunikaci. Společně s tím Vám pak pomůžeme nastavit Váš lékařský program tak, aby vydával eRecepty.
 

 
       
 
 Rychlá realizace
 
Vzdálená podpora
 
Komplexní servis
 

JAK VÁM ZPROVOZNÍME

eRecept

         
    Registrace do portálu  
    Během první návštěvy Vás seznámíme s eReceptem a podmínkami pro jeho používání, zkontrolujeme počítač, jeho SW vybavení a provedeme samotnou registraci do portálu SUKL. Tento krok je možný jak vzdáleně, tak i osobně v ordinaci. 
 
 
         
    Vystavení certifikátu  
    Na základě předchozího kroku Vám poštou dorazí dopis s přihlašovacími údaji, které slouží k vystavení certifikátu a aktivaci přístupů do portálu. Pokud nám tyto přihlašovací údaje poskytnete, lze tento krok vyřešit vzdáleně, příp. až během nastavení v ordinaci.
 
 
         
    Nastavení aplikace  
   

Poslední krok spočívá v samotném nastavení lékařské aplikace a otestování jeho fungování. V tuto chvíli podporujeme nejrozšířenější programy jako PC Doktor, Medicus, Amicus a Gyrus, u ostatních aplikací je nastavení po domluvě.
 

 
         
Разработка платного шаблона Joomla